E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solego

Solego to zgrany zespół fachowców, który pomoże Ci w wyborze optymalnego sprzętu fotowoltaicznego do Twojego projektu. Od kilkunastu lat doradza swoim klientom i dostarcza im doskonałej jakości produkty wiodących firm na rynku odnawialnych źródeł energii.

Od samego początku działalności Solego stawia na najwyższą jakość i chcą być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. W  firmie nie ma nikogo przypadkowego. Stale szkolą się i mają jasny cel – najwyższa jakość świadczonych usług. Ty na ich perfekcjonizmie tylko zyskasz. Jeżeli mogą  przez jakiekolwiek działania potwierdzać swój profesjonalizm, to zawsze chętnie to robią.

O Instalatorze 

Solego specjalizuje się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewnia kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności firma koncentruje się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Solego współpracuje ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosują chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez firmę produktów. Służą pomocą na każdym etapie inwestycji. Współpracując z Solego, każdy może mieć pewność, że osiągnie maksymalny zysk i zadowolenie.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Dokonując tak ważnego wyboru, decyduj świadomie! Wybierając Solego, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz profesjonalną i rzetelną analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski. Dzięki takiemu rozwiązaniu podejmiesz decyzję, opierając się o fakty, a nie obietnice. Dzięki temu wybór instalacji w Solego będzie w pełni świadomy i racjonalny.

Jak to możliwe? W odróżnieniu od innych dostawców elektrowni fotowoltaicznych, już na etapie rozmów z klientem koncentrują się nie tylko na sprzedaży i instalacji, ale głównie na wyznaczaniu konkretnych osiągalnych celów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną analizę nakładów kosztów do korzyści, jakie osiągniesz dzięki instalacji fotowoltaicznej Solego. Tajnikiem sukcesu analizy jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Solego to profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych zgodnie z oczekiwaniami swoich Klientów. Oferują dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładą nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania. Pomagają  w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalator Solego.

 

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solego?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora