fbpx
loader

JOLYWOOD

Jolywood sprzedaż i dystrubucja największego producenta paneli fotowoltaicznych N-type JTopCon. Moduły fotowoltaiczne dedykowane do farm fotowoltaicznych oraz dużych projektów biznesowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Opis producenta:

JOLYWOOD
Jolywod producent modułów pV

Prezentacja FIRMY Fotowoltaicznej Jolywood

JOLYWOOD, to potentat w dziedzinie produkcji foli do modułów fotowoltaicznych oraz lider w produkcji modułów fotowoltaicznych Bifacial w opatentowanej technologii NTOPCon. Panele Jolywood z serii NIWA SUPER osiągają moc 615 W, mocy produkcyjnej. 

Producent ten aktualnie, to dwie spółki wyspecjalizowane w dwóch kategoriach:

Firma założona w 2006 roku JOLYWOOD (Suzhou) Sunwatt Co. Ltd. jest największym na świecie producentem folii PV, z roczną zdolnością produkcyjną przekraczającą 100 milionów metrów kwadratowych.

JOLYWOOD (Taizhou) Solar Technology Co.Ltd. to spółka zależna należąca w całości do JOLYWOOD Suzhou, została założona w 2016 roku. Dzięki szybkiemu wzrostowi oraz bardzo nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, w szybkim tempie stała się największym producentem dwustronnych szklanych modułów fotowoltaicznych.

Jolywood producent paneli fotowoltiacznych w liczbach

Łączna moc wyprodukowanych bifacialnych modułów wynosi 3 GW a możliwości produkcyjne przekraczają aktualnie 5 GW.
O zdolnościach finansowo operacyjnych JOLYWOOD Polska, świadczy wysoka pozycja w rankingu Bloomberg, w którym osiągnęła TIER 1. Pozwala to temu producentowi konkurować z największymi i najbardziej znanymi producentami modułów i technologii fotowoltaicznych.

Na tym polu firma ta została wyróżniona miejscem w TOP 3 przez Photon. Wyróżnienie All Quality Metters Awards przyznawane przez TÜV Rheinland, firma ta zdobyła za moduły Bifacialne (dwustronne), co świadczy o najwyższej jakości produkowanych systemów fotowoltaicznych. Dzięki produkcji paneli Jolywood otrzymał wyróżnienie w postaci miejsca w 500, największych firm energetycznych oraz nagrodę za innowacje w dziedzinie fotowoltaiki.

 

Produkowane panele Jolywood – Polska Dystrybucja

Standardowe wysokowydajne dostępne w Polskiej dystrybucji moduły JOLYWOOD seria 120N to:

 • JW-HD120N-340W
 • JW-HT120N-335W Full Black
 • JW- HD120N 375W Niwa PRO 
 • JW- HD120N 380W Niwa PRO 
 • JW- HD120N 385W Niwa PRO 
 • JW- HD120N 390W Niwa PRO
 • JW- HD120N 395W Niwa PRO
 • JW- HD120N 400W Niwa PRO
 • JW- HT120N 375-400W Niwa PRO
Najnowsza seria paneli Jolywood to : JW HD144N 470W NIWA :
 • JW- HD144N 445W Niwa PRO 
 • JW- HD144N 450W Niwa PRO 
 • JW- HD144N 455W Niwa PRO 
 • JW- HD144N 460W Niwa PRO
 • JW- HD144N 465W Niwa PRO
 • JW- HD144N 470W Niwa PRO
 • JW- HT144N 445-470W Niwa PRO

Producent modułów, w swojej ofercie posiada również elastyczne moduły fotowoltaicznej z serii Flexible. Dzięki zrezygnowaniu z aluminiowej ramy i szklanej obudowy, waga elastycznych modułów została zredukowana nawet do 70% standardowych rozwiązań. W związku z tym mogą być one montowane w miejscach gdzie liczy się zmniejszone obciążenie oraz elastyczność, co pomaga znacząco zmniejszyć koszty niestandardowych inwestycji fotowoltaicznych.

Na 14 targach SNEC 2020, które odbyły się Szanghaju, JOLYWOOD zaprezentował rewolucyjne moduły NIWA Super 615W. To jeden z najmocniejszych modułów, który debiutował podczas tego wydarzenia. Potwierdza, to pozycję lidera innowacyjności na rynku PV tego producenta rozwiązań fotowoltaicznych.
Producent ten, to również rozwiązania dla dużych projektów jak farmy fotowoltaiczne oraz elektrownie fotowoltaiczne.

Karta Produktowa Jolywood seria JW HD120N
Karta Produktowa Jolywood moduł JW HD120N
Jolywood NIWA
Konstrukcja bifacialna
Farma Fotowoltaiczna Jolwyood
Farma fotowoltaiczna Jolywood Eprad.pl

Wybrane realizacje Farmy Fotowoltaiczne Jolywood

Projekt Zonnepark w Holandii to największa w Europie elektrownia solarna, w której użyto Bifacialnych modułów JOLYWOOD. Nominalna moc tej elektrowni fotowoltaicznej to 11,75 MW a do jej uzyskania zamontowana 40 000 dwustronnych modułów double- Glass z serii N.

Kolejnym dużym projektem a tym samym pierwszym przy użyciu dwustronnych szklanych modułów JOLYWOOD jest elektrownia w Czarnobylu o mocy 4MW. Jest to największa na Ukrainie i w Europie Środkowo – Wschodniej instalacja produkującą energię z Bifiacialnych modułów.

Na świecie firma ta, może pochwalić się dwoma rekordowymi elektrowniami słonecznymi w Omanie i Chińskim Sihong.
Największa na świecie elektrownia fotowoltaiczna z użyciem Bifacialnych modułów w Omanie ma moc produkcyjną 125 MW. Natomiast Sihong to największa na świecie na wodna instalacja z modułami dwustronnymi o mocy nominalnej 100 MW.

Podsumowanie Moduły N Type Half Cut Jolywood

Podsumowując ta chińska firma, to stabilna finansowo (Bloomberg TIER I), wysoko zaawansowana technologicznie pozycja wśród producentów modułów fotowoltaicznych. Specjalizacja w dwustronnych, szklanych modułach w opatentowanej technologii NTOPCon i NTOPCon 2.0 pozwala na realizację dużych inwestycji. Farmy fotowoltaiczne i elektrownie słoneczne przy użyciu modułów JOLYWOOD mogą osiągnąć większą wydajność nawet o 25%. Ma to również znaczenie dla dużych instalacji fotowoltaicznych firmowych oraz rolniczych.

Jolywood Panele Fotowoltaiczne Zalety

Opatentowana Technologia nTopCon zwiększająca wytrzymałość modułów Jolywood do 30 lat i 87,4% gwarancji na moc.

Dwustronne ogniwa produkują energię z przodu i z tyłu paneli fotowoltaicznych Jolywood. Wyższa moc nawet o 30%

Moduły wykonane w technologii half cut czyli w dwóch połowach, z których każda działa niezależnie zwiększając moc produkcji.

Układ BasBar 9BB i 11BB powoduje optymalny rozkład napięcia każdego ogniwa i optymalne odprowadzanie  energii.

Podwójnie szklane moduły Jolwyood, maksymalna wytrzymałość szkła fotowoltaicznego i 15 lat gwarancji MunichRE

Podwójne niepalne szklane wykonanie, gwarantuje 100% bezpieczeństwa przeciwpożarowego w domu i firmie.

Jolywood Dystrybucja w Polsce

Dystrybucją paneli Jolywood zajmuje się eprad.pl oraz energiapomorze.pl. By zamówić moduły fotowoltaiczne najlepszego producenta w technologii N Type prosimy o kontakt: j.serwin@eprad.pl lub telefonicznie 793416519