E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

KEHUA

Kehua Tech to producent inwerterów, magazynów energii oraz przemysłowych systemów energetycznych. Kehua to dedykowane rozwiązania do farm fotowoltaicznych z falownikiem 250kw.
W tym artykule dowiesz się o:
Zapisz się do newslettera

Opis producenta:

KEHUA

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | KEHUA

Firma Kehua Tech jest od 32 lat głęboko zaangażowana w biznesowe i przemysłowe technologie elektrotechniczne. Została założona w 1988 roku w Chinach.13 stycznia 2010 roku Kehua została notowana na giełdzie w Shenzhen. Obecnie jest marką numer 1 w Chinach.

Kehua posiada 40 spółek zależnych, 5 baz produkcyjnych I 3 centra badawczo-rozwojowe. Zatrudnia ponad 3000 pracowników. Producent KEHUA stał się wiodącym, światowym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych. Łącząc sztuczną inteligencję z najnowocześniejszymi IOT (Internet OF Things), KEHUA zobowiązuje się do stosowania inteligentnego kompleksowego zarządzania energią na różnych płaszczyznach. W trzech głównych dziedzinach: energii odnawialnej, energii krytycznej i usług w chmurze. KEHUA Tech zapewnia bezpieczne, niezawodne i wydajne, inteligentne, zintegrowane rozwiązania do zarządzania energią dla klientów biznesowych i inwestycyjnych na całym świecie.

Globalny i Polski miks energetyczny przechodzi transformację, a energia odnawialna stała się przyszłością rozwoju branży fotowoltaicznej. Dzięki 32-letniemu doświadczeniu w rozwijaniu technologii i produkcji energetycznej KEHUA stała się wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych usług, związanych z energią.

Firma oferuje przede wszystkim  produkty związane z odnawialnymi źródłami energii. Produkty marki Kehua wspomagają wiele branż w ponad 104 państwach: od finansów, komunikacji, transpotu czy przemysłu ciężkiego, po edukację, medycynę, czy organy rządowe.
 
Ciekawostki i osiągnięcia
Nawiązanie współpracy z Xiamen Public Transport Group – dostarczenie około 200 zestawów urządzeń do ładowania w dziewięciu autobusowych stacjach ładowania w Xiamen. Dostarczenie falowników centralnych do Pavagada Solar Park w Karnataka w Indiach, największego parku słonecznego na świecie.

Kehua SPI

Rozwiązania Kehua Tech dla firm i farm fotowoltaicznych

Po wejściu na giełdę w Shenzen w 2010 roku firma rozszerzyła swoją działalność o nowe technologie energetyczne, produkcję wysokiej klasy zasilaczy, ładowarek EV oraz centrów danych. Firma ta, otrzymała wiele wyróżnień w obszarze swojej działalności. Jest trzecim producentem UPS (ang. uninterruptible power supply) na świecie, w Chinach od 22 lat jest liderem w tej dziedzinie. Światowe rynki szczególnie wysoko cenią nowe produkty energetyczne KEHUA. Jej udział w rynku PCS plasuje się na 5.miejscu na świecie (źródło: IHS). Nieprzerwanie od 5 lat znajduje się wśród pierwszych 500 globalnych nowych firm energetycznych. Jest czołowym dostawcą magazynów energii na rodzimym rynku (źródło: CCID). Ponadto w 2019 roku producent ten, otrzymał zaszczytny tytuł najcenniejszej marki fotowoltaicznej – w rankingu Most Valuable Photovoltaic Brand (źródło: PVBL).

Zalety falowników Kehua Tech

  • IP66 a kluczowe podzespołu takie jak chłodzenie IP68
  • AFCI z aktywny inteligentnym wykrywaniem łuków elektrycznych
  • Pierwszy w branży system Przeciw pożarowy z samoczynnym gaszeniem pożarów
  • Klasa antykorozyjność C5
  • Odporność na mgłę solną i praca w warunkach wysokiej wilgotności
  • Kompatybilność z modułami Bifacial( panele dwustronne).

Dzięki 32-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu bazowych technologii i doświadczeniu w branży, asortyment falowników oferowanych przez KEHUA jest bardzo szeroki – począwszy od falowników stringowych, poprzez falowniki przystosowane do współpracy z magazynami energii, aż po centralne falowniki do dużych instalacji oraz inwestycji takich jak farmy fotowoltaiczne. Dla uzupełnienia oferty firma oferuje systemy monitorowania pracy w każdych warunkach geograficznych, niezależnie od wielkości elektrowni fotowoltaicznej. Firma jest w stanie odpowiadać na różnego rodzaju potrzeby klienta branży energetycznej. 

 

System do zarządzania Kehua Tech

Zdalne zarządzanie falownikiem

Obecny wzrost mocy fotowoltaicznej w Polsce nastąpił, głównie dzięki rynkowi rozproszonych, prosumenckich instalacji konsumenckich i firmowych. Korzystna polityka wsparcia inwestycji w fotowoltaikę nadal będzie sprzyjała rozwojowi rozproszonego rynku fotowoltaiki w Polsce. 

Inwerter Kehua- Jak wygodniej, wydajniej obsługiwać i eksploatować? 

Rynek fotowoltaicznych w Polsce z wieloma lokalizacjami stanowi wyzwanie zarówno dla użytkowników instalacji, jak i instalatorów oraz producentów urządzeń. Jako producent falownika KEHUA proponuje następujące rozwiązanie: niezależną autorską aplikację wiseSolar. Dzięki platformie w chmurze, aplikacja jest w stanie prowadzić inteligentną obsługę, zdalną konserwację, debugowanie (redukowanie liczby błędów) za pośrednictwem platform internetowej. Pozwala to, na szybki przyjazd ekipy obsługującej instalację z wiedzą o usterce, co obniża koszty pracy i wpływa na sprawną obsługę systemu.

Kehua wiseSolar
Kehua Instalacje

Inwertery marki Kehua

Kehua Seria SPI 3kW-20kW

Charakterystyka serii falowników szeregowych KEHUA SPI 3–20 kW, to konstrukcja o dużej mocy w pomniejszonej obudowie co sprawia, że falownik jest lekki i kompaktowy, obniża koszty transportu, instalacji i przechowywania. Bezpieczeństwo poprzez opcjonalne wyposażenie w AFCI –funkcję wykrywania łuku elektrycznego – oraz ogranicznik przepięć typu 2. Wielojęzyczny system monitorowania wiseSolar sprawia, że interakcja człowiek – komputer jest bardziej przyjazna. Dedykowana polska wersja dla użytkowników w Polsce. Zaletą jest również, atrakcyjny wygląd jest równieżurządzenia.

Kehua SPI

KEHUA seria 30kW–125 kW

Potężne narzędzie do przemysłowej i komercyjnej produkcji energii fotowoltaicznej. Falowniki stringowe serii 30 kW–125 kW, to inwertery powszechnie preferowane przez klientów w wielu regionach na całym świecie. Kehua to falowniki o najwyższej w branży wydajności wytwarzania energii. Wyposażone są w inteligentne systemy obsługi i monitorowania, wysoki poziom zabezpieczeń, dzięki czemu wytwarzanie energii jest bardziej wydajne, a obsługa i konserwacja wygodniejsze. Co więcej, inwerter Kehua jest bardziej ekonomiczny przy niższych kosztach początkowych w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku polskim.

Inwerter Farma Fotowoltaiczna

Falownik 250kW stringowy KEHUA  1500 V DC 250. 

Wraz ze zmianami na rynku fotowoltaicznym w Polsce, głównymi czynnikami rozwoju rynku fotowoltaicznego i wzrostu mocy zainstalowanej będą średnie i duże elektrownie fotowoltaiczne.  We współpracy ze światowej klasy inwestorami w fotowoltaikę, KEHUA zbudowała dużą liczbę elektrowni fotowoltaicznych w USA, Chinach, Indiach, Rosji. Firma zdobyła nagrody Najlepszego Dostawcy Falownika i Najlepszego Dostawcy Falownika Centralnego na Rynek Indyjski – Best Inverter Supplier and the India’s No. 1 Central Inverter Supplier in Market Share.

Ocena ogólna
Wydajność
4.8/5
Wykonanie
4.8/5
Opłacalność
4.6/5
Niezawodność
4.7/5

Certyfikaty Kehua

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | KEHUA

Jakość wykonania producenta potwierdzają między innymi TUV SUD oraz CE

KEHUA Baterie i Magazyny Energii – produkt i rozwiązanie

Magazynowanie energii odgrywa nieodzowną rolę w rozwoju energetyki, a Fotowoltaika+ESS jest już przyszłością koszyka energetycznego(miksu energetycznego). Jako światowej klasy producent i dostawca systemów i urządzeń do magazynowania energii elektrycznej doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań na potrzeby gospodarstw domowych, dla przemysłu, rozwiązań komercyjnych, a także dla dużych elektrowni. Producent ten, wielokrotnie był jednym z największych dostawców na chińskim rynku magazynowania energii (źródło: CCID). Jej udział w rynku PCS (> 5 kW) to 5. miejsce na świecie (źródło: IHS), jest też jednym z 10 największych globalnych dostawców ESS (źródło: IHS).

KEHUA w Polsce

Polska jest na dobrej drodze i szybko dąży do osiągnięcia celu w zakresie odnawialnych źródeł energii. KEHUA ma wielki zaszczyt być częścią postępu i uczestniczyć we wprowadzaniu zaawansowanych technologii branżowych i rozwiązań produktowych na rynek Polski. Układ biznesowy KEHUA w Polsce obejmuje nie tylko energię odnawialną, lecz także ładowarki UPS i EV. Relacje wskazują na zaangażowanie i możliwości dostarczania zintegrowanych rozwiązań energetycznych klientom w Polsce. Firma zaczęła intensywnie inwestować w budowanie zespołu, targi i konferencje, media itp. Ze względu na epidemię nie można przeprowadzić wielu zaplanowanych działań, dlatego udział w targach i konferencjach KEHUA przełożyła na przyszły rok.

Zespół serwisowy

KEHUA Tech patrzy na Polskę jak na rynek strategiczny i chce, aby współpraca z lokalnymi partnerami była korzystna dla wszystkich. Powstało już kilka autoryzowanych punktów serwisowych eprad.pl i energiapomorze.pl, jednocześnie jest budowany lokalny zespół obsługi technicznej. Od czasu Covid-19 działania są nieco wolniejsze, ale kontynuowane. Nasi przedstawiciele w Polsce to grupa doświadczonych ekspertów technicznych, wspierana przez doświadczonych menadżerów produktu, programistów biznesowych, specjalistów do spraw obsługi posprzedażowej i marketingu.

Falownik Kehua 250kW – test i podsumowanie

Chcesz dowiedzieć się więcej o falowniku Kehua ?

Kehua rozwiązania dla farm fotowoltaicznych

Chcesz poznać rozwiązania marki Kehua dla farm fotowoltaicznych?

Farma fotowoltaiczna

Jak wykorzystać technologię HJT, w projektowaniu farmy fotowoltaicznej?

Sprzedaż i dystrybucja falowników KEHUA

Sprzedażą i dystrybucją w formułach:

  • EPC — generalny wykonawca inwestycji fotowoltaicznych
  • Dystrybutor w Polsce — sprzedaż paletowa i kontenerowa
  • Broker Fotowoltaiczny- pośrednictwo w zakupie bezpośrednio u producenta
E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | KEHUA

Kontakt

Bezpośredni Kontakt do Kehua

sprzedaz@kehua.com

zapytania ogólne

info@eprad.pl

sprzedaż i dystrybucja

Jacek Serwin
e-mail: j.serwin@eprad.pl
tel. 793416519