E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Kehua Falownik 250kW – recenzja

Kehua falownik SPI250

KEHUA Falownik 250kW- recenzja

KEHUA SPI Inwerter 250KW Dlaczego Warto?

Posiadając 32 lata doświadczenia w dziedzinach energoelektroniki i kluczowych technologii, ­firma Kehua Tech stała się jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań energetycznych. Integrując najnowsze rozwiązania z dziedzin SI i Internetu rzeczy(Falownik 250kW), Kehua jest zaangażowana w rozwijanie cyfrowego i bazującego na różnych konkretnych scenariuszach inteligentnego zintegrowanego systemu zarządzania energii. Kehua Tech zajmuje się odnawialna energią, energetyką w najwyższym standardzie oraz usługami w chmurze. Ponadto zapewnia bezpieczne, niezawodne i wydajne integracje i inteligentne rozwiązania z dziedziny zarządzania energią dla sektorów: rządowego, finansowego, przemysłowego, komunikacyjnego, transportowego, internetowego, a także dla innych klientów z ponad 100 krajów i regionów. Wszystko to pozwoliło na stworzenie doskonałego inwertera 250kW.

LCOE niskie koszty farmy fotowoltaicznej czyli Falownik 250KW

Na rynku wzrasta zapotrzebowanie na produkty o niższym uśrednionym koszcie energii elektrycznej (LCOE), dobrze zintegrowane z siecią, wydajne i niezawodne. Kehua Tech to profesjonalny dostawca nowych produktów i rozwiązań energetycznych całkowicie zaangażowany we wprowadzanie innowacji. W postaci systemowych zmian i usprawnień technicznych kluczowych elementów wyposażenia, w celu redukcji LCOE i zwiększenia zwrotu z inwestycji klienta.

Niższy LCOE, wyższa produkcja energii

Nowy falownik 250kW stringowy 1500V ­ Kehua ma jedną jednostkę zasilania(inwerter) do 250kW i jest odpowiedni dla dużych schematów blokowych. Schematy te mają napięcie 1500 V, 12 MPPT*30 A oraz  bardzo wysoki współczynnik DC/AC co prowadzi do minimalizacji kosztów i maksymalizacji wydajności instalacji fotowoltaicznej. Szacuje się, że to rozwiązanie może zmniejszyć  koszty elementów systemu instalacji fotowoltaicznej o ­1 % i­ zwiększyć produkcję‑ energii w ­100MW elektrowni o ­1,5­mln kWh rocznie w­ porównaniu do tych z­ systemem stringowym o­ mocy niższej niż Inwerter 200kW.  Jest to optymalny falownik fotowoltaiczny obsługujący duże schematy blokowe, takie jak farmy fotowoltaiczne oraz duże instalacje biznesowe.

Zgodny ze standardami produktów klasy jądrowej 

Dzięki kwalifi­kacjom w produkcji klasy jądrowej, ­Kehua Tech wykorzystała standardy produktów klasy jądrowej przy projektowaniu i produkcji falownika stringowego 250kW.  W celu stworzenia absolutnie niezawodnego falownika o wyjątkowym poziomie bezpieczeństwa i okresie użytkowania.

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Kehua Falownik 250kW - recenzja

AFCI KEHUA Falownik 250kW

Inwerter SPI250K-B-H to jedyny na świecie falownik wspierający inteligentne aktywne wykrywanie łuku elektrycznego i­ gaszenie łuku elektrycznego. Po wykryciu zwarcia łuku prądu stałego może natychmiast aktywować izolację elektryczną w celu ochrony własnej i uniknięcia ukrytych zagrożeń. Do tego generuje lokalne i zdalne ostrzeżenia w celu wcześniejszego poinformowania użytkownika.

Opatentowane rozwiązanie zapobiegające degradacji indukowanym napięciem (PID), wykorzystuje zdecentralizowaną ochronę i umożliwia naprawę odpowiednich elementów inwertera fotowoltaicznego. W wyniku czego urządzenie działa bezprzerwowo. 

Dzięki solidnej ochronie przed zbyt niskim lub wysokim napięciem, a także dzięki elastycznym ustawieniom i dopasowaniu podzespołów umożliwiającym ich naprawę. Zapewnia to falownikowi 250kW Kehua, ochronę i zwiększoną produkcje energii.

Opatentowane algorytmy, precyzyjnie dobrane elementy i ­innowacyjny projekt, pełna ochrona IP66/IP68 kluczowych elementów oraz kilka kategorii ochrony przed­ korozjom. To wszystko sprawia, że urządzenie cechuje się wysoką zdolnością przystosowywania się do różnorodnych środowisk, opłacalnością, długim okresem użytkowania na zewnątrz. Dlatego inwerter 250kW, to idealne rozwiązanie dla dużych projektów fotowoltaicznych.

Kehua inwerter
Inteligentny i wydajny Falownik do farmy fotowoltaicznej

System wspiera nocny generator statyczny mocy biernej, co umożliwia szybką odpowiedź na moc bierną (w ciągu 30 ms). W przypadku znamionowej mocy czynnej może wyprodukować 48% mocy biernej. W ten sposób znacznie zredukować straty w sprzęcie i mocy oraz koszt montażu stacji.

Oprogramowanie wspiera urządzenia do inteligentnej komunikacji w schemacie blokowym instalacji fotowoltaiczne przy użyciu PLC+, co umożliwia odpowiadanie i wysyłanie danych. Falownik 250kW wyposażony jest w skanowanie krzywej prądowo-napięciowej (I-V) w celu szybkiego wykrywania nieprawidłowości w poszczególnych elementach. Dzięki czemu  zmniejsza straty o ponad 60%. Redukcja LCOE o­ 1% następuje, dzięki trzem zintegrowanym kluczowym elementom, jakimi są:

  1. Profilaktyka,
  2. Błyskawiczne rozwiazywanie problemów,
  3. ­Analiza danych. 
Kehua magazynowanie energii z instalacji fotowoltaicznych (PV-ESS)

Jako wiodący gracz na rynku rozwiązań energetycznych ­firma Kehua opracowała optymalne rozwiązania w dziedzinie systemów PV-ESS. Inwerter 250 K-B-H spełnia wymogi integracji z­ sieciami, dotyczące przetrzymania wysokiego lub niskiego/zerowego napięcia i nadaje się do zastosowania w różnych typach konstrukcji sieci i projektach z zakresu zarządzania energetycznego.

W celu rozwiazywania problemów związanych z siecią system może w ­inteligentny sposób rejestrować krzywą mocy podczas procesu magazynowania. W celu przedstawienia klientowi bieżącego stan sieci i­ czytelną analizę. Oparty na nowym, adaptacyjnym algorytmie sterowania o podwójnym trybie pracy system może pracować w ­słabej sieci (SCR­<­1,5). Jak pokazują rzeczywiste pomiary, kształt fali jest stabilny i o wysokiej jakości podczas przetrzymywania wysokiego/niskiego napięcia w operacjach związanych z siecią przy odpowiadającej indukcyjności sieci. Interfejsy zasobów zarezerwowanej energii, funkcjonalność plug and play i urządzenia wspomagające o wysokiej wydajności również stanowią przełom w dziedzinie PV-ESS.

Falownika Kehua 250kw test i podsumowanie

Dlaczego rozwiązania Kehua dla farmy fotowoltaicznych?

Inwerter Kehua Spi 250k, to idealne rozwiązanie dla farm fotowoltaicznych. Falownik 250kW ten oszczędza czas, pieniądze oraz gwarantuje jakość niedostępną innym czołowym producentom branży PV. Wykorzystanie standardów klasy jądrowej powoduje, że to bezdyskusyjnie jedno z najlepiej opracowanych i wykonanych urządzeń w skali całego rynku fotowoltaicznego. 

Informacje kontaktowe

Sprzedaż i dystrybucja KEHUA

Sprzedażą i dystrybucją w formułach:

  • EPC — generalny wykonawca inwestycji fotowoltaicznych
  • Dystrybutor w Polsce — sprzedaż paletowa i kontenerowa
  • Broker Fotowoltaiczny- pośrednictwo w zakupie bezpośrednio u producenta
E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Kehua Falownik 250kW - recenzja

Kontakt

Bezpośredni Kontakt do Kehua

sprzedaz@kehua.com

zapytania ogólne

kontakt@eprad.pl

sprzedaż i dystrybucja

Jacek Serwin
e-mail: j.serwin@eprad.pl
tel. 793 416 519