E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Aslandi

Aslandi stawia na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla Twojego Domu i Firmy. Zajmują się usługami z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz inteligentnych rozwiązań w budownictwie. Uczynią Twój dom niezależnym. Jesteś w dobrym miejscu.

Aslandi to Twój partner i doradca. Pomogą  Ci zaoszczędzić pieniądze na energii elektrycznej. Wdrożą w Twoim domu, lub przedsiębiorstwie nowoczesne narzędzia do produkcji i magazynowania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.

Ekipa Aslandi to sumienni, rzetelni, uprzejmi i bardzo dobrze zorganizowani wykonawcy! Działają jak jeden wspólny organizm, a inwestorzy ich uwielbiają! Każdy z nich posiada duże doświadczenie w zakresie montażu systemów OZE.

O Instalatorze 

Usługi Aslandi

  1. Panele fotowoltaiczne

Aslandi  oferuje  pełne i rzetelne doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań fotowoltaicznych, celem uzyskania maksymalnej efektywności, przy Twoich rzeczywistych wydatkach na energię. Montaż i serwis techniczny instalacji, kompletna obsługa dokumentacji oraz wniosków o dofinansowanie i ubezpieczenie.

  1. Folie grzewcze

Innowacyjne rozwiązanie które podgrzewa nie powietrze, a bezpośrednio Ciebie! Maty emitują promienie podczerwieni, które reagują z ciałem człowieka w identyczny sposób jak światło słoneczne. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne, innowacyjne i naukowo przebadane Rozwiązanie, które zdobywa coraz większe rzesze zwolenników na całym świecie.

  1. Zestawy OFF-Gridowe

Zestawy fotowoltaiczne, dedykowane do montażu w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Idealne dla domków letniskowych, działek, kamperów i łodzi!

  1. Pompy ciepła

Aslandi  oferuje  montaż pomp ciepła, które wykorzystują ciepło pobrane z powietrza do ogrzewania budynku oraz ciepłej wody użytkowej, jednocześnie zmniejszając koszty. Są to urządzenia całkowicie bezobsługowe, estetyczne i przyjazne dla środowiska!

  1. Carporty

Wiaty samochodowe, przeznaczone do montażu fotowoltaiki. Tworzy to ekologiczną przestrzeń garażową, która pomoże w zaspokojeniu zapotrzebowania energetycznego dla gospodarstwa domowego. Idealne rozwiązanie dla właścicieli samochodów elektrycznych oraz hybrydowych.

Co wyróżnia  Instalatora Aslandi?

– Najlepsze doradztwo techniczne

– Indywidualny doradca, który Cię wysłucha, zrozumie i szczerze powie, co warto wybrać

– Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

–  Przygotowanie wizualizacji wyglądu instalacji na Twoim dachu

– Natychmiastowa odpowiedź na wszelkie pytania

-Pełna dokumentację techniczną

– Szeroki pakiet ubezpieczeń instalacji

– Doświadczony zespół montażowy

– Możliwość corocznych przeglądów technicznych przez wykwalifikowanych pracowników

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Aslandi.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Aslandi?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora