E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Eko-sept

Wykonujemy dobory, montaże i serwis pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz przydomowych elektrowni wiatrowych na terenie całego Śląska.

O Instalatorze 

W Eko-sept od początku działalności dążyli do tego, by w jednej firmie klient mógł uzyskać dostęp do nowoczesnych źródeł odnawialnej energii. Firma funkcjonuje od wielu lat na rynku polskim i zagranicznym – dzięki temu zdobyli  bogate doświadczenie w doborze, montażu i serwisie pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz przydomowych elektrowni wiatrowych. Zajmują  się kompletnymi instalacjami CO, takimi jak kotłownie, rozdzielacze czy ogrzewanie podłogowe. Posiadają  wszystkie certyfikaty autoryzacji, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Dział sprzedaży zapewnia fachową pomoc w prawidłowym doborze instalacji, która jest kluczem do efektywności i sprawności oszczędzania. Wykwalifikowana kadra instalatorów zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem, co zapewnia klientom Eko-sept  stuprocentową satysfakcję i najwyższą jakość usług. Wykonują  również audyty energetyczne – zachęcamy do kontaktu!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Eko-sept.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Eko-sept?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora