E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Grupa CDE Sp. z o.o.

Grupa CDE Sp. z o.o. wywodząca się z Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o. działa na rynku już od ponad 6 lat, a dzięki ciągłemu rozwojowi stali się liderem w obszarze gospodarki niskoemisyjnej, rewitalizacji, odnawialnych źródeł energii oraz ochrony środowiska. To właśnie dla Was z rzeszą najlepszych specjalistów prawa, finansów, ochrony środowiska oraz energetyki.

O Instalatorze 

Dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie wdrażania innowacyjnych projektów oraz specjalistycznej wiedzy pracowników firmy, zapewniają profesjonalne i skuteczne doradztwo w różnorodnych obszarach a młody i dynamiczny zespół specjalistów Grupy CDE Sp. z o. o. pozwala elastycznie dostosować ich ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

optymalizacja energetyczna

Grupa CDE Sp. z o.o.  doradza  przy wyborze rozwiązań korzystnych zarówno dla środowiska jak i rachunku ekonomicznego inwestora. Profesjonalnie i skutecznie organizują proces bezpośredniego zakupu energii elektrycznej na rynku hurtowym (Towarowej Giełdzie Energii), optymalizują koszty zużycia energii, pozyskują dofinansowania ze środków zewnętrznych oraz świadectwa efektywności energetycznej (tzw. białe certyfikaty).

audyty

Grupa CDE Sp. z o.o.  specjalizuje się w szczególności w inwentaryzacji oświetlenia, kompleksowych audytach energetycznych, świadectwach efektywności energetycznej oraz inwentaryzacjach terenowych poprzedzających przygotowanie dokumentacji technicznej (azbest, wymiana kotłów, OZE, etc.)

ochrona środowiska

Ochrona środowiska stanowi dla Grupa CDE Sp. z o.o.   zadanie priorytetowe. Realizując ideę zrównoważonego rozwoju oraz założenia Narodowego Programu Gospodarki Niskoemisyjnej fachowcy Grupy CDE opracowują liczne dokumenty strategiczne, w szczególności Plany Gospodarki Niskoemisyjnej, Programy Ograniczania Niskiej Emisji, Programy Ochrony Środowiska, Inwentaryzacje przyrodnicze oraz opracowania w zakresie gospodarki odpadami i ochrony wód. Dla sektora prywatnego pozyskują niezbędną dokumentację w zakresie pozwoleń zintegrowanych i emisyjnych, opłat za korzystanie ze środowiska oraz zarządzania gospodarką odpadami.

odnawialne źródła energii

Grupa CDE Sp. z o.o. dysponują własną kadrą instalatorów, inżynierów i elektryków. Prowadzą pełne procesy inwestycyjne – od opracowania studium wykonalności i dokumentacji projektowej, aż do kompleksowego wykonania. Specjalizują się w szczególności w instalacjach dachowych lokowanych na zakładach produkcyjnych oraz gospodarstwach domowych.

planowanie przestrzenne

W sferze projektowej Grupa CDE Sp. z o.o. kieruje się usystematyzowanymi działaniami. Ich  celem jest efektywne wykorzystanie przestrzeni, godząc przy tym interesy różnych jej użytkowników oraz realizacja celów społecznych i gospodarczych. W szczególności przygotowują kompleksowo projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz ich bieżące zmiany.

doradztwo strategiczne

Grupa CDE Sp. z o.o. wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte w realizacji projektów z różnorodnych dziedzin, doradzają w procesach związanych z wdrożeniem projektów unijnych i zrównoważonym rozwojem przygotowując Plany mobilności miejskiej, Plany ochrony zabytków, Strategie rozwoju i Studia wykonalności. Ponadto doradzają w procesach przetargowych oraz reprezentują strony w trakcie inwestycji realizowanych w formie Parterstwa Publiczno- Prywatnego, koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz inwestycji w systemie ESCO.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Grupa CDE Sp. z o.o. wyróżnia kultura współpracy oparta na rzetelności i dbałości o dobry kontakt z klientem, a misją ich działalności jest najwyższa jakość w najmniejszych detalach. Eksperci Grupy CDE z pełnym zaangażowaniem podchodzą do realizacji powierzonych im zadań, każdego dnia rozwiązując dziesiątki problemów, z którymi borykają się Partnerzy.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Grupa CDE Sp. z o.o.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Grupa CDE Sp. z o.o. ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora