E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Smartney to innowacyjna firma pożyczkowa zarejestrowana w 2018 roku, należąca do grupy Oney Bank, obecnej od 35 lat na 11 rynkach oraz obsługującej prawie 8 mln klientów na całym świecie. Jest to nowoczesna firma dostosowana do naszych potrzeb, usprawnia ona proces załatwiania pożyczki do maksimum, jednocześnie do minimum zmniejszając wszelkie formalności, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z tym procesem, nawet osoby nie często korzystające z komputera i mające problemy z jego posługiwaniem się. Zdecydowanym wartym uwagi plusem jest także niskie oprocentowanie, szybkość i przejrzystość oraz brak kolejek i zbędnych formalności. Swoją ofertę Smartney kieruje do osób w przedziale wiekowym od 23 lat do 70 lat.

Smartney - jak to działa?

Ogromnym plusem jest fakt, że pożyczkę w Smartney weźmiesz z dowolnego miejsca na świecie. Uzyskasz ją w szybki i prosty sposób za pomocą smartfona lub komputera oraz dostępu do internetu i zajmie to kilka minut.

Na stronie internetowej www.smartney.pl,  wprowadzasz dane osobowe oraz dane dotyczące pożyczki jaką chcesz uzyskać, następnie firma Smartney sprawdza czy spełniasz wymogi dotyczące uzyskania pożyczki takie jak zdolność kredytową po czym zostajesz poproszony o akceptację pożyczki i otrzymujesz kwotę na swoje konto bankowe. Wszelkie interesujące Cię dokumenty, po podpisaniu umowy otrzymasz drogą mailową.

Metody uzyskiwania pożyczki

Niezbędne będzie także potwierdzenie Twojej tożsamości, aby  sprawdzić, że rzeczywiście Ty starasz się o pożyczkę. Jedną z metod jest połączenie z Twoim kontem bankowym, które odbywa się z bezpieczny sposób. Zostajesz poproszony jedynie o zalogowanie się na Twoje internetowe konto bankowe, nie otrzymujesz żadnych linków, w które większość z nas obawia się klikać. W przypadku takiego potwierdzenia tożsamości możesz liczyć na pożyczkę aż do 60 tysięcy złotych.

Drugą metodą potwierdzenia tożsamości jest dokonanie symbolicznego szybkiego przelewu w wysokości 1 zł do firmy Smartney. Oczywiście przelew ten otrzymasz z powrotem i przy tej metodzie maksymalna kwota pożyczki wynosi do 15 tyś złotych.

Istnieje także trzecia metoda weryfikacji tożsamości, a mianowicie dokonanie przelewu tradycyjnego w wysokości 1 gr, który także do Ciebie wróci, jednak ta metoda jest najwolniejsza, ponieważ wymaga zaksięgowania przelewu i jeśli zależy Ci na czasie to wybierz jedną z pozostałych dwóch metod wymienionych powyżej.

Firma Smartney działa szybko, a więc tuż po zweryfikowaniu Twojej tożsamości, otrzymujesz informację zwrotną zawierającą decyzję dotyczącą pożyczki i jeśli jest ona pozytywna, za chwile otrzymujesz pożyczoną przez Ciebie kwotę na swoim koncie bankowym. Pomimo wybranego przez siebie terminu spłaty i ilości miesięcy na spłatę, pożyczkę możesz oczywiście spłacić wcześniej.

Oferta Smartney to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za długotrwałym załatwianiem wszelkich formalności i spędzania czasu w urzędowych kolejkach. Jak sama nazwa podpowiada, pożyczka jest udzielana w inteligentny i szybki sposób. Cały proces udzielania pożyczki odbywa się drogą internetową w bezpieczny i zgodny z prawem sposób.

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny|SMARTNEY = smart, smiley i money​

Jaką kwotę pożyczki otrzymam w Smartney?

Proste i szybkie rozwiązanie finansowe nie jest równoznaczne z niską kwotą pożyczki. W Smartney otrzymasz aż do 60 000 zł pożyczki na okres nawet 5 lat.

Warunki otrzymania pożyczki

Podobnie jak w przypadku większości kredytów czy innych pożyczek, pomimo prostego sposobu uzyskania środków finansowych, należy spełniać kilka niezbędnych warunków. Przede wszystkim należy być osobą pełnoletnią i posiadać aktualny dowód osobisty oraz trzeba posiadać i udokumentować stałe źródło dochodów. Są to jednak jedyne formalności i są też raczej oczywiste przy tego tupu umowach, dlatego nie są to specjalne wymagania.

Wniosek online

Przykłady reprezentacyjne pożyczki w Smartney

Na stronie głównej www.smartney.pl znajduje się kalkulator, gdzie wpisując interesującą Cię kwotę możesz dostosować odpowiedni czas spłaty do danej kwoty, a poniżej otrzymujesz dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące między innymi wysokości rat.

Jeśli na przykład decydujesz się na założenie instalacji fotowoltaicznej i potrzebujesz pożyczki o wysokości 15 000zł to możesz dowolnie rozłożyć raty tak, aby to Tobie odpowiadała ich spłata. Jeśli w przypadku tych 15 000 zł, zdecydujesz się na 24 miesiące spłaty to wówczas jedna rata miesięczna wyniesie 800,81 zł przy RRSO równym 28,05%. Prowizja w tym przypadku wyniesie 2 850 zł, całkowita kwota do spłaty to będzie 19 222,98 zł, a odsetki wyniosą 1 372,98 zł.

Jeśli natomiast tę samą kwotę wnioskowana rozłożymy na 60 miesięcy spłaty, wówczas jedna rata miesięczna wyniesie 352,15 zł, przy RRSO w wysokości 15,38 zł. Prowizja wówczas wyniesie 2 700 zł, całkowita kwota do spłaty to 21 135,66 zł, a odsetki wyniosą wówczas 3 435,66 zł.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe są dostępne na stronie internetowej pod adresem www.smartney.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy niejasności w korzystaniu ze strony internetowej, można bez problemu skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 22 528 88 88*.

Innowacyjne rozwiązania to po prostu ułatwianie sobie życia, ponieważ efekt pożyczkowy jest taki sam jak w przypadku tradycyjnej formy przebiegu uzyskania pożyczki, a jednak tutaj zaoszczędzamy swój czas i nerwy.

Jesteś zdecydowany na kredyt?

Teraz czas dowiedzieć się, jakiej instalacji potrzebujesz. Napisz do nas.