E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Heat decor – nowoczesne, ekologiczne i tanie ogrzewanie

heatdecor

Czym zajmuje się firma Heat Decor?

Firma Heat Decor z siedzibą w Krakowie,  specjalizuje się głównie w projektowaniu i produkcji nowoczesnego ogrzewania na podczerwień. Swoje produkty i usługi dedykuje przede wszystkim branżom przemysłowym oraz osobom prywatnym. Zajmuje się produkcją folii grzewczych, mat grzewczych, grzejników, termostatów, płyt konstrukcyjnych, podestów grzewczych, a także posiada usługę produkcji indywidualnej. Firma specjalizuje się przede wszystkim w foliach grzewczych, stąd też udoskonala swoje produkty od lat, a dla najlepszej jakości wykonywanych usług wykorzystuje opatentowane technologie produkcji w celu zapewnienia gwarancji na każdym szczeblu produktów i wykonywanych usług co zdecydowanie pozytywnie wyróżnia ją na tle innych podobnie działających firm.

Wsparcie i pakiet dla każdego

Firma Heat Decor zajmuje się nie tylko produkcją nowoczesnych systemów ociepleń na podczerwień, ale także nawiązuje liczne współprace i szkolenia dla wybranych indywidualnie odbiorców. Pozwala to na odpowiednie dopasowanie instalacji do potrzeb danego budynku i kalkulacje kosztów oraz prognozę na przyszłość. Wybierając specjalny dedykowany pakiet, mamy pewność, że uzyskamy wsparcie i pomoc jakiej potrzebujemy w dziedzinie ogrzewania.

Dla developerów

Jeśli jesteś deweloperem, masz możliwość nawiązać współpracę z firmą i nie tylko otrzymasz odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb zatowarowanie, ale także uzyskasz wszelkie informacje i wiedzę jak korzystnie i skutecznie montować ogrzewanie na podczerwień w swojej branży.

Dla firm budowlanych

Podobnie jak deweloperzy, swój indywidualnie dobrany pakiet mają także firmy budowlane. Niezależnie od rodzaju, wielkości oraz przeznaczenia budynku, firma Heat Decor dzięki swoim możliwościom i korzystaniu z najnowszych technologii oferuje fachowe usługi w każdego rodzaju budynku. Jest to zdecydowanie pomocne oraz wówczas taka firma budowlana może zwiększyć atrakcyjność danego budynku oraz zoptymalizować koszty ogrzewania co oczywiście wpływa na końcowe koszty budynku.

Dla architektów

Ze specjalnie dedykowanego pakietu mogą skorzystać także architekci. Jednym z najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań jest uwzględnienie ogrzewania na podczerwień już na etapie projektu budynku. Zdecydowanie zwiększa to możliwości zagospodarowania płaszczyzny do montażu folii czy maty grzewczej i zostanie ona zainstalowana w trakcie remontu dzięki czemu nie będzie trzeba na przykład zdejmować już zamontowanych paneli czy przygotowywać specjalnie podłoża czy sufitu.

Firma Heat Decor nawiązując współprace kieruje swoje produkty do odpowiednich grup, ale także oferując pakiet dedykowany hurtowniom elektrycznym przyczynia się do większej sprzedaży swoich produktów. Decydując się na współpracę hurtownia elektryczna pozyskuje najlepszej jakości produkty, ale także odpowiedni instruktaż i wiedzę pozwalającą na reklamę i większą sprzedaż na czym zyskuje dana hurtownia. Dobrej jakości produkt to pewna sprzedaż oraz zadowolenie klienta na czym najbardziej zależy firmie Heat Decor.

Nie zostali pominięci także sami instalatorzy systemów grzewczych. Specjalny pakiet dla instalatorów, także zawiera specjalne szkolenie informacyjne i instruktażowe montażu i instalacji nowoczesnych systemów grzewczych na podczerwień. Jest to spore udogodnienie zwłaszcza dla osób starszych, którzy pracując w swoim zawodzie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat są przyzwyczajeni oraz wyspecjalizowani w innego rodzaju ogrzewaniu i wiedza o nowych technologiach na podczerwień jest im niezbędna do dalszego rozwoju zawodowego oraz do poprawnie i fachowo wykonywanej pracy, gdyż coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania grzewcze głównie ze względów wydajności i oszczędności.

Fotowoltaika

Zostając przy oszczędnościach koniecznie trzeba wspomnieć o pakiecie dla firm fotowoltaicznych. Fotowoltaika na przestrzeni lat rozwinęła się w zaskakująco szybkim tempie, także w Polsce. Wpływa na to oczywiście ogromna już ilość instalacji fotowoltaicznych w Polsce, ale także znaczny postęp i rozwój technologii wykorzystywanych w produkcji modułów fotowoltaicznych i niezbędnych do instalacji elementów. Nowoczesne panele fotowoltaiczne pozwalają na zdecydowanie większy uzysk energii elektrycznej, aniżeli jeszcze kilka lat wcześniej, a najnowsze sprzęty pozwalają działać instalacji najkorzystniej a także przechowywać energię. Zwiększenie popularności fotowoltaicznej zdecydowanie przyczyniło się do większej konkurencyjności na rynku, a więc i znacznego spadku kosztów instalacji. To wszystko dało taki efekt, że fotowoltaika jeszcze nigdy nie była tak opłacalną inwestycją jak teraz.

Jak wiadomo z fotowoltaiki uzyskamy energię elektryczną, a co z ogrzewaniem? Tutaj odpowiedzią jest ogrzewanie na podczerwień. Promienniki na podczerwień zasilane są prądem, a więc czerpiąc prąd z fotowoltaiki mamy darmowe ogrzewanie i darmowy prąd. Rozwiązanie jest ekologiczne i ekonomiczne, pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz uzyskać niezależność energetyczną. Firma Heat Decor dbając o najlepszą jakość usług, ekologię i przyszłość energetyczną stworzyła także specjalny pakiet przeznaczony dla firm fotowoltaicznych, w którym nie tylko uzyskają one najlepsze produkty, ale także wszystkie potrzebne informacje do stworzenia odpowiedniej oferty dla swoich odbiorów. Wielu odbiorców decydując się na fotowoltaikę chciałoby także pozyskiwać darmową energię cieplną, aniżeli samą elektryczną i w tym przypadku jest to możliwe, co zdecydowanie zwiększa popyt fotowoltaiczny. Inwestycja w darmową i ekologiczną produkcję energii elektrycznej oraz cieplnej to duże oszczędności, a przy stale rosnących cenach za prąd, jest to dość istotny aspekt.

Indywidualnie zaprojektowane ogrzewanie

Firma Heat Decor prowadzi nie tylko najwyższej jakości produkcję systemów ogrzewania na podczerwień, ale także zajmuje się indywidualną wyceną oraz projektowaniem ogrzewania. Odpowiednie zaprojektowanie jest niezwykle istotnym elementem inwestycji, gdyż ogrzewanie dobiera się indywidualnie do potrzeb budynku, izolacji, instalacji elektrycznej. Zapotrzebowanie grzewcze budynku jest zaspakajane wówczas w prawidłowy sposób. Nie występuje nadmierna produkcja ciepła i jego marnowanie, a najlepszej jakości termostaty stale monitorują temperaturę pomieszczenia i automatycznie uruchamiają produkcję ciepła w odpowiednim momencie.

Fotowoltaika w kościele

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem ogrzewań domowych, biurowych, hal magazynowych, a także kościołów. Kościół ze względu na swoją zazwyczaj dużą powierzchnię i przestronność oraz wysoki dach, jest miejscem nienależącym do najcieplejszych i punktowe ogrzewanie nie sprawdza się najlepiej. Ogrzewanie podłogowe Kościoła zdecydowanie zwiększa komfort i jest bardziej wydajne i oszczędne aniżeli tradycyjne ogrzewanie. Folie grzewcze mogą być montowane na podłodze, suficie lub nawet ścianach, a więc jest sporo możliwości. Dość kontrowersyjnym tematem jest instalacja fotowoltaiczna w Kościele, jednak jest to naprawdę dobre i oszczędne rozwiązanie, które zostaje wykonywane w sposób wyjątkowy, nie zaburzając wizerunku Kościoła oraz nie ingerując w symbole święte.

Najlepsza jakość

Najnowsze i opatentowane technologie dające najwyższą jakość produktów i usług stawiają firmę Heat Decor na wysokiej pozycji na rynku, a specjalne programy dedykowane indywidualnej i konkretnej grupie odbiorców pozwalają na fachowe podejście do każdego odbiorcy zapewniając mu najlepszej jakość usługi dla jego konkretnej branży co tylko pokazuje jak wielki zasięg i wiedzę posiada firma.

Pozostałe Artykuły

Promowany Panel Fotowoltaiczny

710W Mysolar HJT Half-cut, bifacial, glass-glass.