E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Panel fotowoltaiczny Akcome

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Wolisz przeczytać w języku angielskim 

Panel fotowoltaiczny Akcome Hi Chaser M6/120P

Firma Akcome stawia na wysoką jakość wykonania i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W związku z wyborem HJT (hetero-junction) który, łączy w sobie najlepsze cechy krzemu krystalicznego i krzemu amorficznego cienkowarstwowego, wydajność paneli fotowoltaicznych Akcome jest bardzo wysoka i w 2019 roku osiągnęła poziom 24,73 % . Panel fotowoltaiczny Akcome charakteryzuje się doskonałą wydajnością przy słabym oświetleniu, niskim współczynnikiem temperaturowym oraz bardzo niską degradacją. Dzięki możliwości dwustronnego generowania energii moduł zapewnia wzrost mocy o 10% -35% w zróżnicowanych środowiskach i ogólny wzrost mocy o 44% w porównaniu ze zwykłymi modułami fotowoltaicznymi. Panel fotowoltaiczny Akcome pochodzący z reprezentatywnej serii Hi Chaser przedstawia nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wydajność w technologii HJT najlepszej technologii ogniw typu N. Zakres mocy 375W-395W i średnie wymiary (1791x1048x30mm) powodują, że są bardziej dedykowane do projektów mieszkaniowych i małych projektów komercyjnych.

Co wyróżnia panel fotowoltaiczny Akcome Hi Chaser M6/120P?

Wydłużona żywotność w porównaniu z konkurencją i gwarancja mocy. Daje to aż 30 lat gwarancji i większą produkcję w zakresie 10-30 % w porównaniu do konwencjonalnych technologii. Straty mocy produkcyjnej wynoszą maksymalnie 1% w pierwszym roku i tylko 0,25% rocznie, co daje fantastyczną wydajność 90% mocy wyjściowej po 30 latach. Jest to szczególnie ważne w instalacjach biznesowych dużej mocy i farmach fotowoltaicznych.

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Najważniejsze cechy paneli fotowoltaicznych HJT Akcome Hi Chaser M6/120P

Hi Chaser M6/120P od producenta Akcome to najnowocześniejsza technologia paneli słonecznych. Ten moduł solarny posiada wszystkie najlepsze rozwiązania technologiczne, takie jak bifacjalność, doskonały współczynnik temperaturowy, czy rama Glass-Glass. Dodatkowo jest kompatybilny z napięciem systemu 1500V, aby zmniejszyć koszt budowy na wat w dużych instalacjach, takich jak farmy słoneczne.

Bifacjalny moduł HJT ma wysoką przepuszczalność światła, aby zapewnić dobrą wydajność. Zaawansowane rozwiązanie umożliwia wytwarzanie większej ilości energii oraz przechwytywanie światła, a także  elegancki wygląd.

Technologie zastosowane w serii paneli fotowoltaicznych Akcome Hi Chaser M6/120P

Panele fotowoltaiczne wykonane w technologii Bifacialnej produkują nawet 35% więcej energii. Moduł PV produkuje energie również od dołu wykorzystują ALBEDO. Współczynnik bifacialności ogniw krzemowych Jinergy jest jednym z najwyższych w branży i wynosi aż 85%. 

Glass Glass panele fotowoltaiczne są zamknięte w szczelnej szklanej obudowie. Sprawia, to że gwarancja modułów podwójnie szklanych jest najwyższa w branży i wynosi 30 lat.

Ogniwa Krzemowe typu N HJT. Wyższa moc i mniejsza degradacja, dzięki użyciu najnowszych technologii produkcji paneli fotowoltaicznych. Żywotność i efektywność modułów fotowoltaicznych zwiększona do 30 lat. 

Zwiększona liczba szyn odprowadzających energii usprawnia działanie paneli fotowoltaicznych oraz zmniejsza ich poziom degradacji. Poprzez redukcję napięcia prądu oraz mniejsze zacienienie krzemu w technologii MBB.

Panele Słoneczne wykonane w technologii Half-cut, charakteryzują się większą wytrzymałością, dzięki podziałowi modułu na pół. Dodatkowo zacienie poszczególnych połówek nie wpływa na efektywności całego panelu PV.

Dane techniczne panelu Akcome Hi Chaser M6/120P

Gwarancja na wydajność liniową  

25 lat: gwarancja produktu na materiały i wykonanie

30 lat: liniowa gwarancja na moc wyjściową

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Parametry elektryczne Hi Chaser G1/120P

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Współczynnik temperaturowy 

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Charakterystyka napięciowo- prądowa

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Parametry mechaniczne

E-prąd - Twój Doradca Fotowoltaiczny | Panel fotowoltaiczny Akcome

Ogólna ocena panelu fotowoltaicznego Akcome Hi Chaser G1/120P

Moc w ogniwach 120 HJT
9.6/10
Technologia: Half cut, Bicafial, Glass-Glass
9.8/10
Długa gwarancja na wydajność i produkt
9.5/10

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji proszę o kontakt

Dominika Skarbek e-mail: d.skarbek@eprad.pl

Sprzedaż i dystrybucja HJT w Polsce i Europie :

Jacek Serwin – j.serwin@eprad.pl – +48 793 416 519

Pozostałe Artykuły

Promowany Panel Fotowoltaiczny

710W Mysolar HJT Half-cut, bifacial, glass-glass.