E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora iEco Energy

Ochrona środowiska naturalnego w Polsce i pozyskiwanie energii bez użycia węgla. Ideą firmy iEco Energy jest zapewnienie czystej energii poprzez instalację fotowoltaiczną zarówno domom, jak i przedsiębiorstwom. Ugruntowana na polskim rynku firma, która kompleksowo zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi, pompami ciepłą i klimatyzacją.

O Instalatorze 

Dlaczego warto wybrać właśnie iEco Energy.

– KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W iEco Energy wiedzą, jak ważne jest kompleksowe podejście do klienta. Ich  usługi są holistyczne, ponieważ najpierw przygotowują  projekt, a później zajmują się jego realizacją i montażem. Pilnują wszelkich niezbędnych formalności i pełnej dokumentacji, dzięki czemu klienci nie muszą o niczym pamiętać, ponieważ wszystkim zajmują  się za nich.

 – PROFESJONALNA USŁUGA

Specjaliści tworzący firmę posiadają 15-letnie doświadczenie, co wyraźnie przekłada się na jakość oferowanych usług. Profesjonalnie zamontowana instalacja fotowoltaiczna, to oszczędność na rachunkach za prąd i ulga dla naszego środowiska naturalnego, dlatego warto postawić na wiedzę i doświadczenie zawodowców z iEco Energy. Po zakończonym montażu przeszkolą  inwestora z obsługi całej instalacji, dzięki czemu prąd dzięki promieniom słonecznym przestaje być owiany mgłą tajemnicy.

– DOGODNY KONTAKT

W dzisiejszym świecie coraz częściej wybieramy elektroniczne sposoby komunikacji, dlatego z iEco Energy możesz skontaktować się w dogodny dla Ciebie sposób: e-mail, rozmowa telefoniczna, rozmowa video, czy kontakt z doradcą w miejscu inwestycji.

– REALIZACJA PROJEKTÓW NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dla zielonej energii odległość nie ma znaczenia, dlatego działalność iEco Energy nie ogranicza się do kilku województw. Realizują projekty na terenie całej Polski, oferując klientom kompleksową usługę, w którą wlicza się profesjonalne doradztwo, projekt i montaż nowoczesnych ekologicznych rozwiązań.

– BEZPIECZEŃSTWO INWESTYCJI, CZYLI SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

iEco Energy  jest jednym z liderów z branży fotowoltaicznej, dlatego troska o klienta, to cel nadrzędny. Właśnie dlatego obejmują  szeroką ochroną jego inwestycję poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Z iEco Energy masz pewność, że Twoja inwestycja w instalację fotowoltaiczną, pompy ciepła, czy klimatyzacja jest bardzo skutecznie chroniona.

Co wyróżnia tego Instalatora?

IECO ENERGY, CZYLI FACHOWCY OD ZIELONEJ ENERGII

Nadrzędnym celem iEco Energy  jest dostarczanie klientom usług wyróżniających się najwyższą jakością. Wiedzą  jak ważna jest dziś ekologia i ochrona przyrody, dlatego oferują rozwiązania, które nie tylko pozwalają na oszczędności, ale także zmniejszają eksploatację zasobów środowiska naturalnego.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora iEco Energy.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze iEco Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora