E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SOLDAR

SOLDAR to obecnie jedna z wiodących i najbardziej doświadczonych firm w kraju, działających w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Głównym zakresem  działania są instalacje fotowoltaiczne. Zajmują się także mniejszymi turbinami wiatrowymi wykorzystywanymi w instalacjach wiatrowych. Firma SOLDAR  swoją przygodę ze słońcem rozpoczęła w roku 2007 od promocji i sprzedaży systemów doświetlenia pomieszczeń bez okien naturalnym światłem słonecznym, wykorzystując do tego celu instalacje oświetlenia światłowodowego.

O Instalatorze 

Dostrzegając ogromne zalety korzystania z daru jakim jest słońce i światło słoneczne oraz ogromne możliwości jego darmowego wykorzystania, rozszerzyli swoją  ofertę o instalacje fotowoltaiczne.

Oferta SOLDAR

Fotowoltaika – sprzedaż i usługi

Obecnie SOLDAR, wraz z rosnącym zainteresowaniem fotowoltaiką, prowadzi aktywną sprzedaż produktów, oraz świadczy szeroką gamę usług związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Kompleksowe wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych jest tylko jednym z obszarów działania firmy SOLDAR.

SOLDAR bazując na posiadanym doświadczeniu i wiedzy, może obecnie zaoferować swoje usługi w następujących obszarach:

– doradztwo produktowe – pomoc w wyborze odpowiednich produktów dla danych potrzeb,

– konsultacje – całościowe lub częściowe wsparcie procesu projektowania i wykonania instalacji fotowoltaicznych,

– analiza projektów instalacji PV – weryfikacja poprawności przygotowanych projektów instalacji PV.

– wizje lokalne – sprawdzenie miejsca w którym ma powstać instalacja PV, pod kątem możliwości jej technicznego wykonania zgodnie z przyjętym projektem,

– przygotowanie projektów instalacji PV – częściowe lub całościowe opracowanie projektów instalacji PV, na bazie otrzymanych wytycznych,

– dostawa elementów instalacji – sprzedaż i dostawa produktów do montażu instalacji wg otrzymanych zamówień,

– montaż instalacji (podwykonawstwo) – wykonanie całkowitego lub częściowego montażu instalacji na zlecenie generalnego wykonawcy projektu,

– bieżące doradztwo – przez cały okres trwania projektu budowy instalacji wielkoformatowej (farmy),

 serwis – usługi serwisowe związane z bieżącą obsługą i sprawdzeniem istniejących instalacji PV

PV + automatyka

Soldar nawiązał współpracę z firmą AKTW Automation, będącą jedną z najnowocześniejszych dostawców i wykonawców dedykowanych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej oraz robotyki dla różnych gałęzi przemysłu. Jako integrator systemów automatyki, firma AKTW Automation dysponuje szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie systemów sterowania procesami przemysłowymi. W ramach swoich usług, firma AKTW projektuje i wykonuje systemy „pod klucz” począwszy od ustaleń projektowych, poprzez dobór oprogramowania, kompletację dostaw, montaż i uruchomienie, a skończywszy na szkoleniu obsługi oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Magazyny energii

Fotowoltaika – serwis

Zdając sobie sprawę, że każda instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją która ma przynosić określone dochody, wszystkie wykonane przez Soldar  projekty obejmują  obsługą serwisową w okresie obowiązywania gwarancji, a także po jej wygaśnięciu.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Od początku działalności  firma Soldar wykonała  już ponad 3 Megawat  różnych instalacji fotowoltaicznych wg potrzeb i upodobań klientów. Jednocześnie stale pogłębiają  swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, monitorując rozwój produktów na rynku oraz współpracując z wiodącymi firmami branży fotowoltaicznej w kraju i Europe.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SOLDAR.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SOLDAR?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora