E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora  Energy Solution 

Spółka Energy Solution powstała w 2008 roku, a jej start związany był z uwolnieniem rynku energii elektrycznej w Polsce.  Jedną z usług jaką zajmuje się Energy Solution jest fotowoltaika.

O Instalatorze 

Energia słoneczna nie ma konkurencji, nie psuje się, nie wyczerpuje, nie wystawia faktur. Wykorzystywana w energetyce, gwarantuje obniżkę kosztów wytworzenia energii elektrycznej, przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Dzięki nowoczesnym panelom fotowoltaika staje się coraz bardziej efektywna i dostępna, a zwrot z inwestycji, wraz z postępem technologicznym ulega systematycznemu skróceniu. W ostatnim czasie także regulacje prawne m.in. uznanie przedsiębiorców za prosumentów, czy liczne programy dofinansowania, sprzyjają stosowaniu tej technologii praktycznie na każdym budynku, domu czy firmie.

Realizując strategię rozwoju kompetencji o usługi komplementarne w obszarze zarządzania energią,w  Energy Solution zbudowali Zespół, który projektuje, montuje i serwisuje instalacje fotowoltaiczne. Posiadają własne ekipy instalatorów. Korzystają wyłącznie ze sprawdzonych dostawców np. CAT, zapewniając do 25 lat gwarancji na montowane panele.

Ofertę adresują  do Klientów instytucjonalnych, Przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Instalują moce od kilku do kilkuset kWp.

W ramach kompleksowej obsługi pomagają z formalnościami związanymi ze zgłoszeniem i przyłączeniem instalacji do sieci.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Zachowując najwyższy poziom usług oraz wyznaczając standardy na obsługiwanych rynkach, Energy Solution  zapewnia stały rozwój Spółki. Misją firmy jest dbanie o Klientów i Partnerów Biznesowych, poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych w obszarze energii elektrycznej i gazu ziemnego. Od 2008 roku systematycznie rozszerzaja kompetencje, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu swoich pracowników.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Energy Solution.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Energy Solution?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora