E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Sunnco

Pasją  Sunnco są panele słoneczne i inne urządzenia z branży „poszanowania energii”. Interesują  ich zarówno ogniwa  fotowoltaiczne produkujące prąd, kolektory słoneczne podgrzewające wodę, jak i powietrzne pompy ciepła. Choć głównie zajmują  się powyższymi, nie obce im są  także systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja. Z chęcią też doradzą  jaki kocioł kupić, żeby był w największym stopniu nowoczesny, czyli oszczędny i prawie bezobsługowy.

O Instalatorze 

Sunnco oferuje usługi oparte na wiedzy. Polecają tylko to, na czym się znają i w najwyższej jakości. Dlatego też, nie kupisz w Sunnco produktów wątpliwej jakości, gdyż szanują oni każdą złotówkę klienta. Dlatego, też w ofercie  znajdują się produkty szeroko cenione sprawdzonych solidnych polskich producentów. Firma od 2011 roku jest partnerem polskiej firmy Hewalex Sp z o.o. Sp k., która jest czołowym producentem kolektorów słonecznych.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma SUNNCO jako jedyna firma w regionie została nominowana przez Polski Kongres Przedsiębiorczości do tytułu Ekostrateg 2021. 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sunnco

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sunnco ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora