E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SOLTRA

Firma SOLTRA istnieje na rynku od 2011 roku. Działają  w zakresie instalacji fotowoltaicznych od 2014 roku. Wszystkie ich rozwiązania są idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

O Instalatorze 

Oferta SOLTRA

Instalacje fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne umożliwiają wytwarzanie energii elektrycznej na własne potrzeby przez cały rok, dzięki czemu możliwe jest uniezależnienie się od ciągłego wzrostu cen energii oraz obniżenie opłat za prąd niemal do 0zł. Optymalnie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwoli również oddawać nadmiar produkowanej energii do sieci dystrybucyjnej, z której w razie potrzeby można ją odebrać w okresach zwiększonego zapotrzebowania – zgodnie z zasadami systemu prosumenckiego.

Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą

Folia grzewcza to cienki i elastyczny grzejnik elektryczny na podczerwień występujący w różnych szerokościach i mocach grzewczych. Głównym nośnikiem ciepła i podczerwieni w folii grzewczej jest mieszanka grafitu, której gęstość i proporcje nadają odpowiednią moc grzewczą.

Elektryczne kotły C.O.

Ogrzewanie elektryczne przez wiele osób uważane jest za drogie, w rzeczywistości jednak, użytkownicy kotłów elektrycznych, za sprawą bardzo precyzyjnego sterowania, są w stanie maksymalizować pracę urządzeń, co rachunek ekonomiczny znacznie uatrakcyjni.

Co wyróżnia tego Instalatora?

SOLTRA  oferuje  tylko najwyższej jakości materiały oraz kompleksową obsługę: od wykonania pomiarów, projektu, uzyskania stosownych pozwoleń oraz realizację instalacji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SOLTRA.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SOLTRA?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora