E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora VEGACOM S.A.

VEGACOM Spółka Akcyjna to integrator rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, bezpieczeństwa, sterowania, zasilania oraz systemów audio-video. Specjalizują się w projektowaniu, wdrażaniu oraz serwisowaniu zintegrowanych systemów teleinformatycznych i informacyjnych. Nasze rozwiązania integrujemy między innymi w salach konferencyjnych, obiektach publicznych, w branży hotelowej i medycynie. Z naszych rozwiązań korzystają służby mundurowe, przemysł oraz samorządy. Cechuje nas indywidualne podejście do projektowania oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. VEGACOM S.A. specjalizuje się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z budową instalacji fotowoltaicznych od mikroinstalacji aż po farmy.

O Instalatorze 

Zrealizowane projekty pozwoliły firmie VEGACOM S.A. na ugruntowanie swoje pozycji, zdobycie doświadczenia i kompetencji, które dziś pozwalaja jej na realizację nawet niekonwencjonalnych projektów. Pozwala im to na opracowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego Klienta w zakresie zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych i audio-wideo oraz profesjonalnych systemów zabezpieczeń i zasilania jaki i instalacji fotowoltaicznych.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną w firmie jest niezwykle korzystnym i przyszłościowym rozwiązaniem. Pozwala ona na ograniczenie  kosztów działalności dzięki obniżeniu wysokości opłat za energię elektryczną. Fakt, że firma korzysta z odnawialnych źródeł energii stanowi ważny jej atut i wpływa na postrzeganie firmy jako świadomej, nowoczesnej oraz odpowiedzialnej ekologicznie. Ograniczenie negatywnego oddziaływania na środowisko oraz korzystanie z nowoczesnych technologii podnosi prestiż firmy oraz jej pozycję na rynku.

VEGACOM S.A zapewnia  kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalator VEGACOM S.A.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze VEGACOM S.A.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora