E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora PPHU SOLPAX

Firma PPHU SOLPAX  projektuje instalacje fotowoltaiczne, oferuje zestawy fotowoltaiczne, urządzenia z dziedziny automatyki i elektroniki. Inwestorzy z sektora instytucji publicznych, przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne znajdą w PPHU SOLPAX  wsparcie w dziedzinie inwestycji w odnawialne źródła energii.

O Instalatorze 

PPHU SOLPAX zaprojektuje, wykona instalację i przyłączy ją do sieci elektrycznej. Mawiają, że elektryka prąd nie tyka, a dekarza wręcz poraża. I na odwrót, fotowoltaika do długiej, bezawaryjnej pracy na naszym dachu, wymaga oprócz elektrotechników także fachowej ekipy montażowej z kompetencjami dekarskimi. Zespół SOLPAX składa się ze specjalistów z wieloletnim stażem popartym licznymi realizacjami w dziedzinach dekarstwa oraz elektroniki i elektrotechniki.

Obecnie firmy zajmujące się sprzedażą fotowoltaiki zapominają o rzeczy równie istotnej co sam uzysk, mianowicie o fachowej ingerencji w istniejące poszycie dachowe. Fotowoltaika to inwestycja blisko pokoleniowa-żywotność modułów fotowoltaicznych to ponad 25 lat. Fachowe zaprojektowanie i realizacja montaż decydują o satysfakcji i spokojnym śnie. Powierzając firmie PPHU SOLPAX  realizację instalacji fotowoltaicznych możecie mieć Państwo pewność najrzetelniejszego ich wykonania i gwarancji satysfakcji.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Oprócz instalacji fotowoltaicznych, PPHU SOLPAX odpowiada na potrzeby również w dziedzinie elektroniki i automatyki. Dobiera urządzenia, tworzy systemy automatyki oraz wykonuje zarówno pojedyncze urządzenia jak i całe serie. Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś rozwiązania a nie ma tego na rynku bądź potrzebuje to wykonać nietypowo- z pewnością PPHU SOLPAXpodejmie się zadania.

Oferta PPHU SOLPAX  w tym zakresie jest praktycznie nieograniczona od tworzenia sterowników, systemów sterowania, czujników po elektronikę mocy i automatykę. Zadowolenie klientów jest skutkiem ich pasji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SOLPAX.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SOLPAX?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora