E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Energy-24  Fotowoltaika

Energy-24  Fotowoltaika fotowoltaiką zajmuje się od roku 2010. Od tego czasu zdobyli olbrzymie doświadczenie dzięki któremu klienci są w pełni zadowoleni z ich usług, które polegają na dostawie kompleksowych rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii -instalacji fotowoltaicznych.

Do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół, ponieważ Energy-24  Fotowoltaika to firma dla której priorytetem jest pełna satysfakcja klientów.

O Instalatorze 

W ofercie Energy-24  Fotowoltaika  posiada  gotowe systemy fotowoltaiczne o różnej mocy, które są dedykowane dla odbiorców indywidualnych oraz firm. W zależności od potrzeb energetycznych klienta( mocy systemu) wykonują  montaże odpowiedniej ilości modułów fotowoltaicznych, które są podłączane do odpowiednio dobranych do tej mocy inwerterów i optymalizerów mocy. W przypadku inwestycji “pod klucz” w imieniu klienta załatwiają  wszystkie formalności u dystrybutora energii. Oferta Energy-24  Fotowoltaika  obejmuje także bezpłatne doradztwo w zakresie wszystkich aspektów dotyczących fotowoltaiki.

Oferta dla domu

Energy-24  Fotowoltaika  posiada instalacje fotowoltaiczne dla domu o zróżnicowanej mocy, które są przeznaczone dla gospodarstw o różnym zapotrzebowaniu energetycznym.

Oferta dla firm

Zredukuj koszty związane z zakupem prądu nawet o 70% w swojej firmie budując elektrownię słoneczną. Jest to jedno ze skuteczniejszych rozwiązań.

Pozostałe

W ofercie Energy-24  Fotowoltaika  posiada  instalacje fotowoltaiczne dla rolników, instytucji Państwowych oraz kościołów o zróżnicowanej mocy i zapotrzebowaniu.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Oferta Energy-24  Fotowoltaika obejmuje urządzenia oraz akcesoria znanych i cenionych marek co skutkuje długotrwałą, wydajną i bezproblemową pracą systemów które montują u swoich klientów.
Energy-24  Fotowoltaika swoim  klientom proponuje moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne, które charakteryzują się najwyższą wydajnością i trwałością.
By zachować odpowiednie standardy prac instalacyjnych i odbiorczych, nadzór nad nimi sprawują osoby które posiadają wszelkie wymagane uprawnienia elektro- energetyczne.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Energy-24.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Energy-24?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora