E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora HomeTEK

Oferta HomeTEK kierowana jest do wszystkich Państwa. W ich pracy cenią przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników, jakość wykonania oraz komfort prezentowany przez zrealizowane do tej pory inwestycje. Wszystkie oferowane pracy wykonują w sposób profesjonalny oraz bezwzględnie solidny-zgodny z aktualnymi normami oraz sztuką budowlaną.

O Instalatorze 

Oferta firmy HomeTEK

Instalacje fotowoltaiczne PV

Firma HomeTEK od początku działalności (2011) specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach z zakresu inteligentnych domów oraz w wykonaniu fotowoltaicznych systemów solarnych (PV) umożliwiających produkcję energii elektrycznej ze słońca.

W swojej pracy cenią przede wszystkim jakość wykonania. Z racji iż okres użytkowania systemów PV wynosi min. 25 lat proponują produkty o bardzo wysokiej jakości.

Pomagają wypełnić wniosek i uzyskać dofinansowanie w ramach obecnie dostępnych programach finansujących.

Inteligentny dom

– Wzrost bezpieczeństwa domowników, domu oraz przestrzeni wokół

– Tradycyjna instalacja nie wystarcza do pełnienia nowoczesnych funkcji i nie współpracuje z nowymi technologiami

– Zwiększenie komfortu użytkowania, wygody, estetyki i odpowiedniego nastroju.

– Udowodniona w wielu przypadkach oszczędność energii.

– Umożliwia stworzenie domu fajerwerkowego.

– Współpowiązania zgromadzonych zasobów.

– Możliwość zaawansowanego streowania i tworzenia współzależności (np. podczas wjazdu do garażu otwarta zostaje brama, załącza się wiatrak wywiewający spaliny, po czasie następuje zamknięcie bramy, by po chwili wyłączył się wiatrak, utrzymywana jest stała temperatura pomieszczenia).

– Możliwość przeróbek i rozbudowy systemu bez kucia ścian, integracja z systemem alarmowym, integracja z systemem CCTV, integracja z systemem RTV, zdalne zarządzanie oraz wizualizacja, zarządzanie całym obiektem, również rozproszonym (dom+ogród+garaż+ziemianka itp.), zdalna aktualizacja systemu.

Kontrola dostępu i RCP

Systemy Kontroli Dostępu i Rozliczenia Czasu Pracy to świetna i czasami niezbędne narzędzie dla zakładów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Zabezpieczają przed dostępem osób obcych, chronią wyznaczone strefy i analizują zebrane dane przetwarzając je do formatu obsługiwanego przez dostępne na rynku programy księgowe.

Monitoring IP

Monitoring IP to idealne rozwiązanie dla osób, które od systemu wizyjnego oczekują bardzo dobrej jakości obrazu i precyzyjnego odtwarzania najdrobniejszych szczegółów. Dzięki tej technologii można w wygodny sposób obserwować wybrane obiekty.

Instalacje elektryczne

Kompleksowo i nowocześnie realizowane instalacje elektrycznej i teletechniczne z wykorzystaniem aktualnej wiedzy i nowatorskiego osprzętu, w celu drobnej automatyzacji pewnych procesów sterowania: ogrzewanie, rolety. Instalację HomeTEK traktują kompleksowo: instalacja elektryczna, telewizja, alarm , Internet, monitoring, Jeden kompleksowy wykonawca= jedna praca i gwarancja.

Co wyróżnia  Instalatora HomeTEK?

– Posiadają szerokie doświadczenie poparte referencjami

– Posiadają profesjonalne zaplecze narzędziowe

– Są otwarci na współpracę oraz różne rozwiązania

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora HomeTEK.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze HomeTEK?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora