E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

SunBenefit

Firma z Województwa Śląskiego z siedzibą w miejscowości Bielsko-Biała. Działa również na terenie innych śląskich miast, jak Gliwice, Katowice, Jastrzębie, Wodzisław, Knurów, Jaworzno, Tychy. Nie ograniczamy się do jednego regionu – nasze realizacje można znaleźć również na Dolnym Śląsku czy w Wielkopolsce.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora SunBenefit

SunBenefit  świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży, montażu systemów fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w energię elektryczną. W ofercie również pompy ciepła służące do ogrzania domu i przygotowania.

O Instalatorze 

Oferta :

Fotowoltaika

Zespół SunBenefit  zapewni gwarancję i bezpieczeństwo dobrego i fachowego doboru mocy instalacji aby kupić zestaw najtaniej w najlepszej jakości. W instalacjach paneli fotowoltaicznych, które zaprojektują i dobiorą, opierają się na wyliczeniach doświadczonych projektantów, ekspertów o wieloletniej praktyce w dziedzinie fotowoltaiki i urządzeń OZE.

Kotły Elektryczne 

Dzięki technologii indukcyjnej nie potrzebna jest budowa komina oraz dodatkowe miejsce do magazynowania opału. Urządzenie może zostać zamontowane w dowolnym miejscu twojego budynku, co pozwala na idealną współpracę z istniejącymi systemami grzewczymi.

Kotły SunBenefit spełniają wszystkie normy europejskie, wymagania ekologiczne oraz wszystkie wymogi do otrzymania pełnej refundacji kosztów.
Koszty ciepła, przy użyciu technologii indukcyjnej znacznie spadają, a urządzenia charakteryzują się cichą i bezawaryjną pracą.

Pomp ciepła

Pompa ciepła to urządzenie wielkością i wyglądem przypominające niewielką lodówkę albo duży stojący kocioł grzewczy na gaz. Podobnie jak on pompa ciepła służy do ogrzewania domu i przygotowywania ciepłej wody.

Dlaczego zatem nazwano ją pompą? Bo do ogrzewania wykorzystuje ciepło, które dzięki przemianom termodynamicznym – takim samym, jakie zachodzą w zwykłych lodówkach, a także klimatyzatorach – „przepompowuje” ze źródła o niższej temperaturze do cieplejszego ośrodka.

Tym zimniejszym źródłem, tak zwanym dolnym, z którego jest odbierane ciepło, może być grunt, woda, a nawet powietrze. Źródłem górnym, do którego ciepło jest dostarczane, jest ogrzewana przez pompę woda (rzadziej powietrze), która krąży w instalacji grzewczej. A zatem pompa nie wytwarza ciepła, poza pewną ilością będącą efektem ubocznym działania jej sprężarki, tylko je przekazuje z dolnego do górnego źródła.
Pompa jest zasilana energią elektryczną. Na szczęście nie potrzebuje jej dużo i dlatego ogrzewanie nią kosztuje mniej niż kotłem na gaz czy olej.

Oferta dla FIRM – Montaż-Finansowanie-Serwis

Przynoszą zyski poprzez skuteczne działanie w obszarze:

– ENERGIA ODNAWIALNA

-Własna produkcja z fotowoltaiki – najlepsze ceny i rozwiązania

– ENERGIA TRADYCYJNIE

 Optymalizacja taryf, dostawców, autyt energetyczny Oferta:PGE, TAUTON, ENEA, ENERGA

– GAZ

Pakiet energetyczno-gazowy

Magazyny energii SunBenefit

Co wyróżnia tego Instalatora?

SunBenefit  każdorazowo profesjonalnie podchodzi  do powierzonego im zadania, biorąc pod uwagę wszystkie oczekiwania inwestorów.
Posiadają 8 ekip montażowych na Śląsku oraz po 2 ekipy miejscowe w każdym województwie

Wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie oszczędności natury ekonomicznej, jak również troska o środowisko stanowią dla mieszkańców priorytet. 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SunBenefit.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SunBenefit?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora