E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SOLEKO POLSKA

SOLEKO Polska jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku energii odnawialnej firm. Budowane przez lata doświadczenie i wykwalifikowany zespół specjalistów pozwalają im na świadczenie najwyższej jakości usług dla nawet najbardziej wymagających klientów – osób indywidualnych i przedsiębiorców.

O Instalatorze 

W ofercie SOLEKO POLSKA  znajdziecie Państwo:

Zestawy solarne c.w.u. (solary)

Panele fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne.

Dzięki współpracy wyłącznie ze znanymi i zaufanym producentami paneli i elementów instalacji fotowoltaicznych i solarnych firma SOLEKO POLSKA zapewnić najwyższą jakość sprzedawanych przez nich produktów. Taka polityka firmy, którą przyjęli już na samym początku działalności pozwala zagwarantować wysoką skuteczność i wydajność oraz niską awaryjność instalacji przez długie lata.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Celem SOLEKO Polska jest wsparcie klientów w ciągu całego procesu budowy przydomowej instalacji solarnej lub fotowoltaicznej. Firma  proponuje Państwu profesjonalne usługi doradcze w zakresie wyboru najbardziej korzystnych i efektywnych rozwiązań oraz planowaniu umiejscowienia inwestycji, a także zajmuje się montażem i uruchomieniem instalacji. Dodatkowo pomaga  w wypełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę w programach rządowych. Na życzenie klienta oferuje  także pakiety usług dodatkowych, w tym stały monitoring instalacji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Soleko Polska.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Soleko Polska ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora