E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Eko-Anwa

Firma Długosz Andrzej „Eko-Anwa” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe działa na rynku lokalnym od 2000 roku. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i klimatyzacyjnej, co również przekłada się na bogato zdobyte doświadczenie jak i również szeroko pojętą wiedze. Cyklicznie bierą udział w szkoleniach organizowanych przez producentów. Korzystają z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i profesjonalnych narzędzi serwisowych.

O Instalatorze 

Eko-Anwa zajmuje się doborem, montażem oraz serwisem kotłów gazowych, w zakres naszych usług wchodzą serwisy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. W swojej ofercie posiadają  również usługi na instalacje sanitarne oraz centralnego ogrzewania w budynkach przemysłowych jak i mieszkalnych w tym m.in. ogrzewanie podłogowe. Zajmują się również doborem oraz montażem:
– Kolektorów słonecznych
– Pomp ciepła
– Przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków
– Instalacji fotowoltaicznej

Co wyróżnia tego Instalatora?

Swój sukces firma Eko-Anwa zawdzięcza ekipie specjalistów, którą zatrudniają  i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jaki posiadają. Idą z duchem czasu, dlatego stawiają  na ciągły rozwój. Dbając o świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, nieustannie podnoszą swoje  kwalifikacje zawodowe. Biorą udział w szkoleniach branżowych, uczestniczą  w targach i pokazach urządzeń specjalistycznych. Dzięki temu Eko-Anwa ma pewność, że oferowane przez nich rozwiązania są nowoczesne, praktyczne, ekonomiczne i zgodne z obowiązującymi w branży trendami.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Eko-Anwa.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Eko-Anwa?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora